Colortone Sanatçı Rengi

Anasayfa | Ürünlerimiz | Poster Boyaları | Poster Boyası Su Bazlı

Poster Boyası Su Bazlı


Renk bazında karton kolide 6 adet 500 ml’lik ambalajlarda 19 farklı renkte bulunmaktadır. POSTER Boyalar yerli üretim olmasının verdiği avantaj ile istenilen miktar ne olursa olsun, kısa sürede temin edilebilirler. Aynı zamanda rekabetçi fiyatları ile gerek dağıtıcılar ve gerekse kırtasiyeler için kar marjının maksimize edilmesi olanağını sağlar. Gerek İstanbul ve gerekse Kırklareli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan üretim tesisleri ile yüksek miktarlarda üretim olanağı mevcuttur.

Türkiye’nin İlk ve Tek Sanatsal Boya Markası, COLORTONE Sanatsal Boyalarının yeni ürünü Poster Boyası ile de genç nesillerin renk eğitiminde gelişmesini sağlamak üzere Fidan Kimya tarafından üretilmiş olup, kullanıma hazır su bazlı boyadır. Mükemmel kapatıcılık özelliğine sahiptir. Kağıt, karton ve tuval üzerine uygulanabilir. Renkleri birbirine karıştırarak renk karışımları elde edebilirsiniz. Kuruduktan sonra mat bir görünüm elde edilir. Su bazlı olup sentetik reçine içermeyen 19 güçlü ve canlı renk seçeneği ile 500 ml lik şeffaf, pet ambalajlardadır. Önemli bir özelliği de renklerinin raflardan seçilmesinde de kolaylık sağlar.

Grup çalışmaları için uygun ve ideal ürünlerdir. Su eklemeye gerek olmadan kullanılacağı gibi istenirse su ilave ederek de kullanılabilir. Bir çok yüzeye kolay uygulamalara olanak sağlayan pratik boyalardır. Renk türetmekte, sonsuz seçenek olanağı sağlar. Kokusuz olan bu boyalar ellerden ve birçok kumaştan su ve sabun yardımıyla kolayca temizlenebilir.
Renk Skalası

Poster Boyası Su Bazlı

Ürün detayları ve bilgi için lütfen
tıklayınız

Ürünü İncele