Colortone Sanatçı Rengi

Guaj Boyalar


Colortone Guaj Boya 5 temel ana renkle birlikte ilave Floresan, Sedef, Gümüş ve Altın renklerle toplamda 31 renkten oluşur.

22 ml cam şişelerde sunulur.

Colortone Guaj Boyalar ana renk karışımları ile renk elde etmede en doğru ve en iyi şekilde sonuç verir. Yüksek örtücülük ve renk yoğunluğuna sahiptir. Renkler üst üste katmanlar halinde sürülmeye uygun özelliktedir.

Colortone Guaj Boyalar, su ile çözülüp incelebilen pürüzsüz ve düzgün etkiler bırakır. Kuruduktan sonra renk değerini yitirmez canlı renkler sunar. Asit içermeyen kaliteli sanatsal kağıt markaları ilekullanıldığında ışığa karşı dayanıklılığı daha da artar.

Colortone Guaj Boyalarının kullanımı tüm emici yüzeylerde mükemmel sonuç sağlar. Yüksek kalitesi ve fiyat uygunluğu ile dünya standartlarında bir ürün.

Profesyonel ve amatör ressam, sanatçı ve tasarımcılarla, renk eğitimine yönelik öğrenciler için üretilmiştir. Temel Sanat Eğitiminde hem temel renk bilgisi eğitimine olanak sağlayan birincil renkler Sarı / Kırmızı / Mavi hem de Siyah / Beyaz renkleri içermektedir.
Renk Skalası

Guaj Boyalar

Ürün detayları ve bilgi için lütfen
tıklayınız

Ürünü İncele