Colortone Sanatçı Rengi

Anasayfa | Haberler | Haberler | Colortone Resim Yarışması

Colortone Resim Yarışması

COLORTONE SANAT BOYALARI RESİM YARIŞMASI 
KONU:SERBEST
RESİM YARIŞMASI KATILIM ŞARTNAMESİ:


1.            Yarışma, Seçici Kurulda görev alanların ve birinci derece yakınlarının dışında tüm üniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri, eğitim fakültesi ,güzel sanatlar eğitimi bölümü resim-iş öğretmenliği ile sanat ve tasarım fakülteleri. Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümleri, lisans, yüksek lisans öğrencilerine açıktır.
2.            Yarışmaya katılan eserler Colortone Sanat Boyalarından akrilik veya yağlıboya ile tuval üzerine yapılmış olmalı ve daha önce yarışmaya katılmamış, ödül almamış veya herhangi bir yerde sergilenmemiş olmalıdır. Konu serbesttir.
3.            Her katılımcı , en fazla 2 eserle katılabilir.katılımcı ; öğrenci olduğuna dair belge ile birlikte adı, soyadı, adresi, telefon iletişim bilgilerini, okul ve bölümünü, fotoğraflı özgeçmişini, eserin boyutları, eserin adını bilgi formuna yazarak eserin arkasına yapıştırıp göndermelidir.Resim çalışmalarının Colortone Sanat Boyaları ile yapıldığını belgelemek içinde mutlaka çalışırken boyalarla birlikte
bir fotoğrafında gönderilmesi zorunludur.Aksi halde değerlendirmeye alınmayacaktır.Bu fotoğraflardan birine de fotoğraf ödülü verilecektir . Fotoğrafların yazıcıdan alınmış çıktılarını diğer belgelerle ve resimlerinorijinalleri ile birlikte eksiksiz teslim edilecektir.
4.            Eserlerin orijinallerinin gönderilmesi zorunludur.Fotoğraf ve CD
gibi gönderiler kabul edilmeyecektir.
5.            Eserlerin Boyutları : Kısa kenarı 40 cm'den küçük eserler değerlendirilmeyecektir.
6.            Colortone Sanat Boyaları Yarışması için eserlerin
son teslim tarihi: 23 NiSAN 2019 Kargodan kaynaklı gecikmelerden ve kargo sırasında eserin zarar görmesinden firmamız sorumlu değildir.
7.            Eserlerin Teslim Tarihi: 23 Nisan 2019
Değerlendirme Mayıs ayı içinde yapılıp , sonuçlar 6 Mayıs 2019 tarihinde açıklanacaktır.
8.            Ôdül ve mansiyon alan eserlerin katılımcıları, eserlerini ve her türlü kullanım hakkını Colortone Sanat Boyaları üreticisi Fidan Kimya'ya vermiş sayılacaktır.
9.            Her Katılımcıya Katılım Sertifikası verilecektir.
10.          Dereceye giremeyen eserler en geç 31 MAYIS 2019 tarihine kadar teslim alınabilir.Bu tarihten sonra eserlerin iadesi söz konusu değildir. Eser iade alacak olanların iade adreslerini ve talep ettikleri kargo firmasını belirtmelidirler.Kargo bedelleri eser sahibine aittir.
11.          Katılımcılar yarışmaya katılmakla katılım şartlarını ve jüri kararlarını kabul etmiş sayılırlar. Hiçbir itiraz kabul edilemez.

ESERLERİN SON KATILMA TARİHİ: 23 NİSAN 2019


  
Eserlerin gönderileceği adres :
Fidan Kimya İstanbul - Merkez Ofis 
İstanbul boya ve Vernikçiler San.Sit. No:8/50 Tuzla-İstanbul
+90 216 304 29 29
Fidan Kimya Kırklareli - Fabrika 
Kırklareli OSB 5.Cadde No:8 Kızılcıkdere Mevkii Merkez - KIRKLARELİ
+90 288 263 43 39
 
JÜRİ: 
Prof. Or. H. Müjde AYAN {Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi) • Prof. Rıdvan COŞKUN {Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Prof. İhsan OOGRUSÖZ {Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Or. Öğr. Üyesi Mustafa Salim AKTUG {Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Or. Öğr. Üyesi Murat ATEŞLİ {Kütahya Oumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Or. Öğr. Üyesi Burçin ERDİ ES {Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar. Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
COLORTONE SANAT BOYALARI RESİM YARIŞMASI
KATILIM FORMU